• JUVÉDERM® ir hialuronskābes (HS) sejas filleru vadošais zīmols pasaulē*
  • Ar JUVÉDERM® sasniegtais rezultāts var saglabāties no 9 līdz 24 mēnešiem atkarībā no izvēlētās procedūras.
  • JUVÉDERM® vienmērīgi izkliedējas audos zem ādas, nodrošinot dabisku izskatu.

*1. izplatītākais hialuronskābes produktu zīmols, vadoties pēc tirgus daļas vairumā tirgu, par kuriem ir pieejama informācija (2018).Juvéderm® VOLITE

Mūsu injekciju procedūra ādas kvalitātes uzlabošanai var paaugstināt mitruma līmeni ādā līdz pat 9 mēnešiem. To var izmantot rokām, sejai, kaklam un dekoltē rajonam, lai:

  • uzlabotu ādas elastību
  • uzlabotu smalko grumbiņu izskatu
  • padarītu ādu gludāku un izlīdzinātu bedrītes ādā

Estētiskās medicīnas speciālists sadarbosies ar jums, lai noskaidrotu jums vispiemērotākās JUVÉDERM® procedūras un pārrunātu to, kā tās var izmantot, lai atsvaidzinātu jūsu izskatu, uzlabotu jūsu profilu vai veidotu jūsu sejas pantus.

Atrodiet klīniku, lai pieteiktos konsultācijai.

IZDARIET VISU PAREIZI

Tiks izveidots individuālais ārstēšanas plāns, kura pamatā būs jūsu personīgie mērķi. Jums ieteiks atbilstošo JUVÉDERM® procedūru skaitu, kāds nepieciešams rezultāta sasniegšanai.

Pirms procedūras
Sesija 1
Sesija 2
Sesija 3
Iepriekš redzamajos attēlos var aplūkot pacientus, kuri ārstēti ar vairākiem JUVÉDERM® produktiem dažādās sesijās vienas dienas laikā. JUVÉDERM® daudzumu noteiks jūsu ārsts.

REDZIET TO UZREIZ

96%
PACIENTU TŪLĪT PĒC PROCEDŪRAS IR IEPRIECINĀTI VAI LAIMĪGI Juvéderm® VOLUMA*

PIESAKIETIES

Kopā ar vietējo ārstu izveidojiet ārstēšanas plānu, kur pamatā ir jūsu personīgie mērķi. Uzziniet vairāk par konsultāciju procesu vai atrodiet tuvāko klīniku šeit.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka JUVÉDERM® filleriem ir iespējamas blakusparādības. Neskaidrību gadījumā sazinieties ar savu veselības aprūpes pakalpojuma sniedzēju.