Ja jūs interesē JUVÉDERM® procedūras, vispirms piesakieties konsultācijai pie estētiskās medicīnas speciālista.

Ja jums jau ir skaidrs priekšstats par to, tieši kuru zonu vēlaties uzlabot, vai vienkārši vēlaties uzzināt vairāk, ar jums tiks pārrunātas visas iespējas, un jums tiks izveidots individuāls procedūru plāns.1 Pierakstīties uz procedūru nav obligāti.

Atbildiet uz šīs vienkāršās tiešsaistes aptaujas jautājumiem, kas palīdzēs noteikt jūsu mērķus un zonas, kuras vēlaties uzlabot, kā arī izveidot vizuālo profilu, ko paņemt līdzi uz vizīti.

Izmantojiet arī iespēju aptaujā pievienot fotoattēlus. Tas palīdzēs estētiskās medicīnas speciālistam redzēt dažādas izteiksmes. Piemēram, smaidu vai sarauktu pieri.

Katra JUVÉDERM® vizīte var ilgt no 30 minūtēm līdz stundai. Atbilde – JUVÉDERM® filleri sejai sastāvā ir anestēzijas līdzeklis lidokaīns, kurš var mazināt nepatīkamās sajūtas procedūras laikā.

Rezultāts būs redzams drīz pēc procedūras. Ap injekciju vietām var būt apsārtums vai pietūkums. Atkarībā no veiktās procedūras varat turpināt ierastās dienas gaitas.

Pirms dodaties uz vizīti, apsveriet iespēju konsultācijas laikā uzdot dažus no šiem jautājumiem.

Pārbaudiet. Pastāstiet man vairāk par savu izglītību un pieredzi! Injekcijas vajadzētu veikt tikai apmācītam un kvalificētam speciālistam, kurš var ar pārliecību pastāstīt par savu pieredzi un izsmeļoši visu izskaidrot konsultācijas laikā.
Redziet. Vai varu aplūkot jūsu darba paraugus? Lūdziet, lai parāda tikai to pacientu fotoattēlus “pirms un pēc”, kuriem procedūru veicis jūsu speciālists. Lūdziet arī parādīt to pacientu fotoattēlus, kuriem viņš ir palīdzējis iegūt līdzīgu izskatu.
Ziniet: Kāda zīmola produktus jūs izmantojat? Pajautājiet, kāda zīmola produktus viņš izmanto, un kādēļ. Jums vajadzētu injicēt tikai reģistrētus fillerus sejai, kuras izstrādājis uzticams ražotājs.
Izprotiet: Kāda procedūra man nepieciešama, lai iegūtu man vēlamo izskatu? Vai varat man izskaidrot manas ārstēšanas plānu? Jūsu speciālista atbildei vajadzētu būt saistītai ar vēlamā izskata emocionālajiem aspektiem (t.i., to izskatu, kādu vēlaties iegūt, nevis koncentrēties uz konkrētām “grumbām”). Labs speciālists jums pateiks, vai ir iespējams iegūt jūsu vēlamo izskatu, un ieteiks ārstēšanas plānu. Lai viss būtu skaidrs, viņam būtu jāizstāsta arī par izmaksām.

ATRODIET KLĪNIKU

Jūsu vietējais speciālists sadarbosies ar jums, lai izveidotu procedūru plānu, balstoties uz jūsu personīgajiem mērķiem. Šeit uzziniet vairāk par konsultācijas norisi vai atrodiet jums tuvāko klīniku.